Proqramın müsahibə mərhələsinə keçənlər aşağıdakı bölümlər üzrə aşağıdakı şəxslərdir.Adı qeyd olunan şəxslərlə mail vasitəsilə əlaqə saxlanılacaq və video müsahibə aparılacaqdır.Növbəti mərhələyə keçən hər kəsi təbrik edirik!

SMM:

1. İdris Tağıyev

2. Fatimə Aşumova

3. Aysun Bayramova

4. Gülgəz Hacıyeva

5. Aytən Babayeva

6. Kənan Bəxtiyarov

7. Nuray Qurbanlı

8. Kərim Kərimov

9. Nəzrin Mikayıl

10. İlqam Xəlilov

11. Simuzər Üzeyirova

12. Mehin Vəliyeva

13. Nuray Süleymanova

14. Nigar Məmtiyeva

15. Gülgəz Mahmudova

16. Ceyhun Rəhimli

17. Hakim Mürşüdov

18. Rəşid Bayramlı

19. Lalə Əlizadə

20. Emin Əsgərli

21. Nərgiz Məmmədova –

22. Hüseyn Bayramov

23. Tofiq Məmmədov

24. Lamiyə İbrahimova

25. Süsən Məlikova

26. Abdulcəlil Ömərov

27. Aytəkin Salmanova

28. Güllü Kərimova

29. Mənzər Süleymanova

30. Aydan Rəhimli

31. Fidan Seyidova

32. Nigar Cəfərova

33. Aybəniz Əhmədzadə

34. Ləman Qurbanlı

35. Tamerlan Şirinov

36. Sona Əliyeva

37. Emin Əlizadə

38. Qoşqar Quliyev

39. Tuncay Musazadə

40. Əfsanə Tahirova

41. Maralxanım Quliyeva

42. Məryəm Qədimova

43. Aytac Cəfərsoy

44. Elvira Şiriyeva

45. Fatimə Mahmudova

46. Yaqut Rəhimova

47. Fatimə Əliyeva

48. Sunay Məmmədli

49. Ruhin Kərimov

50. Aydın Quliyev

51. Səbinə Hüseynzadə

52. Sarə Qənbərova

53. Loğman İsgəndərli

54. Gülsüm Osmanlı

55. Şəlalə Şəfiyeva

56. Leyla Yusifli

57. Saliha Mahmudova

58. Məleykə Məcidova

59. Lamiyə Əkbərov

60. Gülər Bayramlı

61. Nərmin Hüseynova

62. Fərid Muradlı –

63.Teymurlu Solmaz Natiq

64. Cəmilə Xəlilova Rasim

65. Fidan Qarayeva Nizami

66. Eldar Abbasov Şota

67 Jalə Məmmədova, Şahin

68. aysun novruzova edalet

69 Aytac Həsənli Seymur

70. Banzar Aliyeva Namig

71 Turac Balakisiyeba

72 Fidan Vəliyeva İlqar

Dizayn :

1. Günel Şükürova

2. Rubeydə Kazımzadə

3. Fidan Cəfərova

4. Fəridə Babayeva

5. Leyla Cəfərli

6. Nərmin Nəsibova

7. Aida İsaq

8. Aqil Qaracayev

9. Elmar Nəsrullayev

10. Günel İsmayılova

11. Ləman Məmmədova

12. Aygün Namazlı

13. Naiq Çobanov

14. Fatimə Qarayeva

15. Cavid İsmayılov

16. Türkanə İbrahimova

17. Elvira Nəsirova

18. Həsən Əskərli

19. Mina Əliyeva

20. Sevda Quliyeva

21. Fatma Sofiyeva

22. Səməndər Səfərzadə

23. Həsən Həsənov

24. Vüsalə Şıxməmmədova

25. Afət Muxtarova

26. Kamilə Pənahova

27. Mikayıl Bəylərov

28. Arzu Vəlizadə

29. Gülnar Talıbova

30. Əsmər Məmmədova

31. Fərid Cəfərli

32. Ayaz İsmayılbəyli

33. Selcan Şıxıyeva

34. Turab Yusifov

35. Maya Qurbanova

36. Pünhan Rüstəmov

37.Aytac Əhmədova, Namiq

38 Nərmin Nəsibova Aqil

39. Şüküfə Abdulxalıqova Qərib qızı

40. Gülnaz Salamova Ağamemmed qızı

41. Yunisov Ebulfet Elman

Redaktor :

1. Orxan Vəliyev

2. Gülnur Sərkərova

3. Səbinə Qasımova

4. Təhminə Bağırova

5. Lalə Kərimova

6. Əli Məmmədov

7. Aysel Ələkbərli

8. Əhliman Sadıqov

9. Zöhrə Rzaquliueva

10. Fatimə Salmanlı

11. Nurcahan Mustafayeva

12. Şəbnəm Verdiyeva –

13. Tamilla Qasımova

14. Pərvin Məmmədli

15. Arzu Aliyar

16. Nicat Bağırov

17. Xanım Məmmədova

18. Yaqut Nağıyeva

19. Tünzalə Novruzova

20. Qönçə Əliyeva

21. İlahə Aslanova

22. Günay Qurbanova

23. Mərhəmət Mursalıyev

24. Nərgiz Babayeva Rasim qızı

25. Sübhan Kazımlı Fail

26. Məlahət Əliyeva Mahir

27 Dilbər Seyfullayeva Seyfəddin

28 Rüstəmli Çimnaz Fariz qızı

Müsahibə :

1. Nigar Heydərli –

2. Günel İbrahimova –

3. Arzu Fərzullayeva

4. Mübariz Zəki

5. Gülər Kamilova

6. Mədinə Baratova

7. Aycan Hacıyeva

8. Fidan Rəsulzadə

9. Səfurə Bənnayeva

10. Abbas Nəcəfli

11. Rafael Cəfərov

12. Maral Hacızadə

13. Aida Allahverdiyeva

14 Saliha, Mahmudova, Mahmud

Digər :

1. Cavid Məmmədov (IT)

2. Bahar Rzayeva (tərcümə)

3. Nərgiz İbrahimova (idarəetmə) –

Oxunma Sayı: 114